Nebankovní a bankovní půjčky

Nebankovní půjčka

Nebankovní půjčky poskytují nebankovní instituce, které mají oprávnění k poskytování úvěrů. S nebankovními půjčkami se pojí několik mýtů, které jsou způsobeny neférovým jednáním některých společností. Není pravdou, že nebankovní půjčky nemohou být výhodné nebo, že není možné nastavit si výši úvěru a dobu jeho splácení. Důkazem je i naše nebankovní půjčka, kterou nabízíme obyvatelům Libereckého kraje. Jak už bylo zmíněno jedinou opravdovou nevýhodou nebankovních půjček je fakt, že se na trhu objevuje spousta podvodných společností a je třeba vybírat pečlivě. Zárukou může být například certifikát o ochraně citlivých údajů u každého formuláře, tak jako to můžete vidět na našich stránkách. Naopak výhodou nebankovních půjček je fakt, že je možné získat půjčku mnohem snáze než v bance a mnohdy nepotřebujete ani ručit majetkem nebo jinou osobu, která se zaručí za Vás.

Bankovní půjčka

Jde o půjčku poskytovanou bankovními institucemi, kterých je jen v České republice několik desítek. Výhodou bankoví půjčky je možnost získat vysokou půjčku a to až několik milionů korun, které můžete použít pro podnikání nebo jiný účel. Bankovní půjčka poskytuje také určitou jistotu a garanci, takže se nemusíte bát podvodů nebo lichvářů. Na druhou stranu bankovní půjčky mají i několik nevýhod, které je důležité zmínit. Jde o půjčku, kterou je nejtěžší získat z hlediska prokazování příjmu a ručení majetkem. S půjčkou od banky se pojí také náročnější administrativa a ve většině případů i nutnost návštěvy kamenné pobočky. Pokud tedy potřebujete peníze rychle, vyplatí se sáhnou po některé z nebankovních půjček, kde můžete mít peníze již do 15 minut.

Studentská půjčka

Jde o půjčku zaměřenou na studenty, kteří potřebují financovat své studium nejčastěji na vysoké škole nebo studium v zahraničí. Studenti mohou často získat půjčku za zvýhodněných podmínek a splácet ji až po ukončení studia, kdy mají stálý příjem.

Podnikatelská půjčka

Půjčka zaměřená na právnické osoby, které mají specifické požadavky na podmínky půjčky. Většinou se jedná o půjčku vyšší, která slouží k financování rozvoje podnikání a expanze.

Spotřebitelská půjčka

Spotřebitelská půjčka je využívána na nákup spotřebních statků například: vybavení domácnosti. Jde o půjčku, která se pohybuje většinou v rozmezí od několika tisíc do desítek tisíc korun.

Půjčka pro seniory

Někteří senioři se potýkají s nízkou penzí, a pokud není, kdo by se o ně postaral, tak nezbývá, než k pokrytí nečekaných výdajů využít nebankovní půjčku. Mezi nečekané výdaje se nejčastěji řadí opravy v domácnosti nebo náklady na léky nebo pobyt v nemocničních zařízeních a lázních.

Půjčka bez potvrzení příjmu

Pokud nedisponujete stálým příjmem nebo jste nezaměstnaní, bylo by pro Vás velice obtížné ne-li nemožné získat bankovní půjčku. Proto jsou zde nebankovní půjčky bez potvrzení příjmu, kdy nemusíte vykazovat výši svého měsíčního příjmu k získání finančních prostředků.

Online půjčka

V dnešní moderní době se čím dál častěji přesouvá poskytování služeb na internet a výjimkou nejsou ani půjčky. Přesun možnosti půjčit si peníze online, znamená pro zájemce o půjčku značnou úsporu času a přehledný přístup k informacím. Půjčit si na internetu můžete doslova 24 denně 7 dní v týdnu, což je vhodné zejména u krátkodobých půjček, kdy potřebujete peníze co nejrychleji k pokrytí nečekaných výdajů.

Pokud tedy potřebujete rychlou nebankovní půjčku, využijte naší půjčky a získejte4500 Kč již do 15 minut.